Beweeg over de foto om in te zoomen, klik voor groot
ASUS Vivobook 17 X1704VA
17.3'' Full HD IPS · Intel Core 5 120U · 16GB RAM · 512B SSD · W11 Home · Quiet Blue
- 30 dagen bedenktijd Retourvoorwaarden
- Garantie: 2 jaar via fabrikant
-
In het kort
De ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU836W is een ruime 17,3-inch laptop voor dagelijks gebruik, thuiswerken en kantoorwerk. Het grote Full HD IPS-scherm met een resolutie van 1920 × 1080 pixels biedt veel werkruimte voor documenten,...
- Schermformaat17,3 "
- Resolutie1920 x 1080 Pixels
- Soort paneelIPS
De ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU836W is een ruime 17,3-inch laptop voor dagelijks gebruik, thuiswerken en kantoorwerk. Het grote Full HD IPS-scherm met een resolutie van 1920 × 1080 pixels biedt veel werkruimte voor documenten, spreadsheets en meerdere vensters. Dankzij de matte schermafwerking worden storende reflecties beperkt, terwijl de verversingssnelheid van 60 Hz geschikt is voor regulier dagelijks gebruik.
De laptop wordt aangedreven door de Intel Core 5 120U. Deze processor beschikt over 10 cores en 12 threads en haalt een maximale turbofrequentie van 5,0 GHz. In combinatie met 16 GB DDR4-geheugen biedt de Vivobook voldoende prestaties voor multitasking, Microsoft 365, webbrowsers en andere veelgebruikte toepassingen. Voor opslag is een 512 GB M.2 SSD aanwezig, waardoor Windows en programma's snel opstarten. De geïntegreerde Intel Graphics verzorgt de grafische weergave.
Ook voor randapparatuur biedt de ASUS Vivobook 17 verschillende aansluitmogelijkheden. USB-C: twee USB-C 3.2 Gen 1-poorten met een overdrachtssnelheid tot 5 Gbit/s. USB-A: twee USB-A 3.2 Gen 1-poorten en één USB-A 2.0-poort. HDMI: één HDMI 1.4-aansluiting voor het aansluiten van een externe monitor of ander beeldscherm. Draadloze verbindingen verlopen via Wi-Fi 6 en Bluetooth 5.2.
De Vivobook 17 heeft een 180 graden scharnier waarmee het scherm volledig plat kan worden gelegd. Een fysieke webcamafdekking maakt het mogelijk om de camera eenvoudig af te sluiten wanneer deze niet wordt gebruikt. Het grote formaat wordt gecombineerd met een volledig toetsenbord met numeriek gedeelte, wat prettig is bij het werken met cijfers en spreadsheets. De ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU836W wordt geleverd met Windows 11 Home en is uitgevoerd in de kleur Quiet Blue.
Geen specificatie gevonden. Probeer een ander woord of stel je vraag.
Kenmerken39
- Processorfabrikant
- Intel
- Processorfamilie
- Intel Core 5
- Processormodel
- 120U
- Intern geheugen
- 16 GB
- Maximum geheugen
- 16 GB
- Geheugenslots
- 1x SO-DIMM
- Geheugenlayout
- 1x 8GB + 8 onboard GB
- Intern geheugentype
- DDR4
- Opslagmedia
- SSD
- Totale opslagcapaciteit
- 512 GB
- SSD-vormfactor
- NVMe PCIe M.2
- Optische Drive
- Nee
- Geheugenkaartlezer
- Nee
- Beeldschermdiagonaal
- 17,3 "
- Antireflectiescherm
- Ja
- Soort paneel
- IPS
- Resolutie
- 1920 x 1080 Pixels
- Touchscreen
- Nee
- Aparte grafische adapter
- Nee
- Discreet GPU model
- Intel Graphics
- Besturingssysteem
- Windows 11 Home
- Extra software
- -
- LAN (RJ-45)
- Nee
- Wi-Fi
- Ja
- Bluetooth
- Ja
- USB 2.0-poorten
- 1
- USB 3.x-poorten
- 2
- USB Type-C poort
- Ja
- Thunderbolt-poort
- Nee
- HDMI-poort
- Ja
- DisplayPort-poort
- Nee
- VGA (D-Sub) poort
- Nee
- Verlicht toetsenbord
- Nee
- Camera voorzijde
- Ja
- Toetsenbordlayout
- Qwerty
- Vingerafdruklezer
- Nee
- USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
- Nee
- Stroomadapter meegeleverd
- Ja
- Hardware hash
- Nee
Productcodes3
- Merk
- Asus
- Artikelnummer fabrikant
- X1704VA-AU836W
- EAN
- 4711636108492
Hoe groot is het scherm van de ASUS Vivobook 17 X1704VA?
Werkt de ASUS Vivobook 17 X1704VA zonder USB-ontvanger?
Hoeveel garantie zit er op de ASUS Vivobook 17 X1704VA?
Hoe snel heb ik de ASUS Vivobook 17 X1704VA in huis?
Kan ik de ASUS Vivobook 17 X1704VA retourneren?
Stel je vraag per mail
Bezorging
Voor 18:00 besteld, geleverd op 26 oktober.
We bezorgen in Nederland en België, met Track & Trace. We verzenden op werkdagen vanuit Nederland. In het weekend en op feestdagen duurt de bezorging iets langer.
Retourneren
Je hebt 30 dagen bedenktijd na ontvangst. Mail ons je bestelnummer, dan krijg je een retourlabel. Je krijgt het aankoopbedrag binnen 14 dagen terug.
Stuur het product compleet en goed verpakt terug.
Kapot of verkeerd geleverd?
Meld het binnen 7 dagen na ontvangst. Je krijgt dan kosteloos een nieuw exemplaar of je geld terug.
Garantie
Op dit product zit 2 jaar via fabrikant.
Gaat er iets mis binnen de garantietermijn? Mail ons je bestelnummer met een korte uitleg en eventueel een foto. We regelen reparatie of vervanging. Schade door verkeerd gebruik of slijtage valt niet onder de garantie.
Deze reviews gaan over bestellen bij Matmuis: levering, service en verpakking. Ze worden onafhankelijk verzameld via WebwinkelKeur.










