
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nee |
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 2000 GB |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
Kenmerken
| Kleur van het product | Blauw |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Hardware encryptie | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Certificering | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Hoogte | 57 mm |
| Gewicht | 58 g |
Verpakking
| Type verpakking | Doos |



