
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Antenne
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroom | 1.5 A |
Design
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Reset button | Ja |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
Kenmerken
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5400 Mbit/s |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
Kenmerken
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | Ja |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| VLAN=ondersteuning | Nee |
| Rate limiting | Ja |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
Kenmerken
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Zendvermogen (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1 & band2, EIRP); <30 dBm(5 GHz, band3, EIRP) |
| Zendvermogen (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz); <28 dBm (5 GHz) |
Gewicht en omvang
| Breedte | 243 mm |
| Diepte | 243 mm |
| Hoogte | 64 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



