
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteuning voor plaatsing | Buiten |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Automatische pan-modus | Ja |
| Maximale afstand | 29,9 m |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Op afstand bekijken | Ja |
| Soort antenne | Extern |
| Antennas quantity | 2 |
Design
| Vormfactor | Torentje |
| Montagewijze | Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Weerbestendig | Ja |
Video
| Maximum resolutie | 2880 x 1620 Pixels |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2880 x 1620 |
| Video recording | Ja |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | DNR |
Panorama-camera
| Type sensor (panorama-camera) | CMOS |
Camera
| Controle camerapanning | Ja |
| Kantelfunctie camera | Ja |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 95° |
| Kijkhoek lens, verticaal | 53° |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 112° |
| Hoek schuine stand bereik | 60 - 130° |
Beeldsensor
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Progressive scan | Ja |
Lenssysteem
| Digitale zoom | 12x |
| Brandpuntbereik | 3.2 mm |
Beveiliging
| Ingebouwde sirene | Ja |
| Geluidsniveau sirene | 99 dB |
| Video bewegings-detectie | Ja |
| HTTPS-encryptie | Ja |
| Type waarschuwingsnotificatie | Pushmelding |
| Bewegingssensor | Ja |
| Spiegel | Ja |
Opslagmedia
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
Nachtkijker
| Nachtvisie | Ja |
| LED-type | IR/Wit |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Live view | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Audio
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Audio invoer kanalen | 1.0 kanalen |
| Audio-uitgangskanalen | 1.0 kanalen |
| Ondersteund audioformaat | RTSP |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 1 |
| Audio detectie | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 123,8 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 123 mm |
Energie
| Type stroombron | AC, DC |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Stroomuitvoer (volt) | 9 |
| Stroomuitvoer (ampère) | 0,85 A |
Beheerfuncties
| Cloud-beheerd | Ja |
| Reset button | Ja |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -30 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 90 procent |
Verpakking
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 710 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking
| Aantal cameras | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Boormal inbegrepen | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |



