
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB |
| Interface | Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-versie | 2.0 |
Netwerk
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100BaseT(X) |
Energie
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
Design
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Blauw, Wit |
| Chipset | RTL8152B |
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | CE, FCC |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Verpakking
| Aantal | 1 |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
Verpakking
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Diepte verpakking | 85 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Gewicht en omvang
| Breedte | 82,3 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Hoogte | 16,2 mm |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |



