
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB |
| Interface | Ethernet |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
Netwerk
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| LAN controller | Realtek RTL8153 |
Energie
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
Design
| Intern | Nee |
| Component voor | PC |
| Kleur van het product | Wit |
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Chroom |
Inhoud van de verpakking
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Hoogte | 16,2 mm |
Overige specificaties
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



