
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Kenmerken
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal poorten | 4 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
Verpakking
| Breedte verpakking | 176 mm |
| Diepte verpakking | 109 mm |
| Hoogte verpakking | 29 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
Gewicht en omvang
| Breedte | 71 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 16,6 mm |
Overige specificaties
| Chipset | VIA VL812 |



