
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Kenmerken
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Lengte snoer | 1 m |
Poorten & interfaces
| Aantal poorten | 9 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 9 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Energie
| Soort voeding | USB |
| Ingangsspanning | 12 V |
| Output current | 2,24 A |
Verpakking
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 86 mm |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 65,5 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
Inhoud van de verpakking
| Inclusief AC-adapter | Ja |
Overige specificaties
| Chipset | VIA VL812 |



