
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Netwerk
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Kenmerken
| Certificering | IEC 60950-1:2005+A1 UL60950‐1 EN55022:2010, EN55024:2010 FCC Class B |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
Energie
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Ingangsspanning | 90 - 260 V |
| Frequentie | 47 - 63 Hz |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 35 - 95 procent |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Afmetingen (BxDxH) | 84 x 87 x 29,2 mm |
| Gewicht | 99,4 g |



