
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Netwerk
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
Energie
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
Gewicht en omvang
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Gewicht | 158,5 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |



