
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1250 Mbit/s |
| Soort aansluiting | SFP |
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | Ja |
| Vezel-optische connector | LC |
| Maximaal bereik | 550 m |
| Tx-golflengte (max) | 850 nm |
| Rx-golflengte (max) | 850 nm |
Kenmerken
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
Verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 2 stuk(s) |
Eisen aan de omgeving
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 70 °C |
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |



