
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch-laag | L2 |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| 10G support | Nee |
Data-uitwisseling
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
Design
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Netwerk, Power over Ethernet (PoE), Systeem |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Aantal voedingen | 1 |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 8 |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -15 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 191,7 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



