
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Gemiddeld stroomverbruik (lezen) | 3,9 W |
| Gemiddeld stroomverbruik (schrijven) | 3,9 W |
| Stroomverbruik (idle) | 0,004 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Trillingen, in bedrijf | 5 G |
| Trillingen bij opslag | 4,9 G |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Kenmerken
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Type geheugen | QLC 3D NAND |
| Component voor | PC/Laptop |
| Hardware encryptie | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | TCG Pyriet |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Leessnelheid | 7100 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6700 MB/s |
| Random read (4KB) | 1000000 IOPS |
| Random write (4KB) | 1300000 IOPS |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| TBW-classificatie | 600 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 5,7 g |
Verpakking
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 21 mm |
| Hoogte verpakking | 126 mm |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Type verpakking | Doos |
Overige specificaties
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), ICES, KCC, RCM, RoHS, UKCA, UL, VCCI |



