
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Processor
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5090 |
| Maximum resolutie | 15360 x 8460 Pixels |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 21760 |
| Frequentie van processor | 2407 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum displays per videocard | 4 |
Geheugen
| Grafische geheugen | 32 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 512 Bit |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
Poorten & interfaces
| Soort aansluiting | PCI Express x16 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-D poorten | 0 |
| DVI-I poorten | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 0 |
| HDMI versie | 2.1b |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
Prestatie
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
Design
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | Zotac IceStorm 3.0 |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Ventilator diameter | 10 cm |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Brackethoogte | Full-Height (FH) |
| Aantal sloten | 3,5 |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Zwart |
Energie
| Minimum system power voorraad | 1000 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 16-pin |
| Vermogensverbruik (max) | 575 W |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
Inhoud van de verpakking
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Gewicht en omvang
| Lengte | 329,7 mm |
| Diepte | 67,8 mm |
| Hoogte | 137,8 mm |
Verpakking
| Breedte verpakking | 292 mm |
| Diepte verpakking | 99 mm |
| Hoogte verpakking | 424 mm |
| Type verpakking | Doos |



