
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | QLED |
| LED backlight-type | Direct-LED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Motion interpolation technologie | Motion Xcelerator |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
TV-tuner
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
Smart TV
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Apple AirPlay 2-ondersteuning | Ja |
| Sound-mirroring | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.3 |
| Video-apps | Samsung TV Plus |
Audio
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.2 kanalen |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Adaptief geluid | Ja |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Ja |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Aantal RF-poorten | 2 |
| RF aansluitingstype | F, IEC |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
Netwerk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Webbrowser | Ja |
Beheerfuncties
| Stemgids | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
Prestatie
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR+ |
| Game modus | Ja |
| Omgevingsmodus | Ambient Mode+ |
| Eco-sensor | Ja |
| AI Upscale | Ja |
| TV-sleutel (key) ondersteuning | Ja |
| Dimtechnologie voor achtergrondverlichting | Supreme UHD Dimming |
| Beeldverwerkingstechnologie | Neural Quantum Processor 4K Gen 2, Samsung Real Depth Enhancer |
| Spelkenmerken | Dynamic Black EQ, Game Bar, Game Motion Plus, Gaminghub, HGiG, Mini Map Zoom, Surround Sound, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| SmartThings app ondersteuning | Ja |
| Meervoudige weergave | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
Design
| Kleur van het product | Zilver |
| Kleurnaam | Eclipse Silver |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Introductie jaar | 2024 |
| Type schermrand | 3 zonder rand |
| Dunne muurbevestigingssteun | Ja |
| Type standaard | Middenstandaard |
Energie
| Typisch stroomverbruik | 77 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 245 W |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 77 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 224 kWu |
| AC invoer voltage | 220 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Energie-efficiëntie-index | A tot G |
Brand-specifieke functies
| Samsung-technologieën (AV/TV) | AI Scaling, AMD FreeSync™ Premium Pro, Active Voice Amplifier, Adaptive Sound Pro, AirPlay 2, Ambient Mode+, Built-in SmartThings Hub, Direct Full Array, Dolby Atmos®, Gaminghub, HDMI eARC, HDR10+, Motion Xcelerator, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Quantum Dot Display, Quantum HDR+, Samsung Health, Samsung Multi View, Samsung TV Plus, Slim Fit Wall-Mount, Slim Wall Mount Kit Included, Smart Calibration, Smart TV powered by Tizen, Super Ultrawide GameView, Supreme UHD Dimming, Wide Viewing Angle, Works With Amazon Alexa |
Gewicht en omvang
| Breedte apparaat (met standaard) | 1227,6 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 253 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 768 mm |
| Gewicht (met standaard) | 19,8 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1227,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 47,2 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 706,2 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 17,1 kg |
Verpakking
| Breedte verpakking | 1445 mm |
| Diepte verpakking | 168 mm |
| Hoogte verpakking | 827 mm |
| Gewicht verpakking | 24,4 kg |
Inhoud van de verpakking
| Montage gereedschap | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |



