
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Motion interpolation technologie | Motion Xcelerator |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 100 Hz |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 144 Hz |
| Schermdiameter in centimeters | 163 cm |
| Antireflectiescherm | Ja |
TV-tuner
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Aantal tuners | 2 tuner(s) |
| Auto channel search | Ja |
Smart TV
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Apple AirPlay 2-ondersteuning | Ja |
| Sound-mirroring | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.4 |
| Far-field steminteractie | Ja |
| TV initieert spiegeling | Ja |
| Universele gids | Ja |
Audio
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Beschrijvend element audio-voorselectie | Ja |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Aantal RF-poorten | 4 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
Netwerk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Webbrowser | Ja |
Beheerfuncties
| Stemgids | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werken met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
Prestatie
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Game modus | Ja |
| Omgevingsmodus | Ja |
| AI Upscale | Ja |
| TV-sleutel (key) ondersteuning | Ja |
| Beeldverwerkingstechnologie | Samsung Real Depth Enhancer |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Gaminghub, Mini Map Zoom, Surround Sound, Ultra Wide Game, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| SmartThings app ondersteuning | Ja |
| Tap View | Ja |
| Meervoudige weergave | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 400 x 300 mm |
| Introductie jaar | 2025 |
| Type schermrand | 4 zonder rand |
| Type standaard | Middenstandaard |
Energie
| Typisch stroomverbruik | 89 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 89 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 204 kWu |
| AC invoer voltage | 220-240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Energie-efficiëntie-index | A tot G |
Brand-specifieke functies
| Samsung-technologieën (AV/TV) | 4K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, AI Energy Mode, Active Voice Amplifier Pro, Adaptive Sound Pro, Auto HDR Remastering, EyeComfort Mode, Karaoke Mode, LaserSlim Design, Object Tracking Sound Lite, Q-Symphony, Smart Calibration, Ultra Viewing Angle |
Technische details
| Processor | NQ4 AI Gen3 |
Gewicht en omvang
| Breedte apparaat (met standaard) | 1444,3 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 265,2 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 896,7 mm |
| Gewicht (met standaard) | 22,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 1444,3 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 39,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 831,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 21,2 kg |
| Breedte van de standaard | 36,6 cm |
| Diepte van de standaard | 26,5 cm |
Verpakking
| Breedte verpakking | 1617 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 950 mm |
| Gewicht verpakking | 29,9 kg |
Inhoud van de verpakking
| Bureaustandaard | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | Ja |
| Afstandsbediening | TM2560E (EU 5 country)(+TM1240A), TM2360E(except 5 country) |



