
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Soort paneel | VA |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Responstijd | 4 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
Poorten & interfaces
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 1.4 |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
Multimedia
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
Design
| Markt positionering | SMART |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
Prestatie
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Office 365-ondersteuning | Ja |
| Tap View | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
Ergonomie
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Hoek schuine stand bereik | -2 - 22° |
| kantel aanpassingen | Ja |
Energie
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Typisch stroomverbruik | 21 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50 - 60 Hz |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 10 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 80 procent |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Afstandsbediening | Ja |
| Stroom kabel lengte | 1,5 m |
Netwerk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
Gewicht en omvang
| Breedte apparaat (met standaard) | 615,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 193,5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 455,4 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 615,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,9 kg |
Verpakking
| Breedte verpakking | 738 mm |
| Diepte verpakking | 126 mm |
| Hoogte verpakking | 428 mm |
| Gewicht verpakking | 6,4 kg |
| Type verpakking | Doos |



