
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 1000 GB |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
Kenmerken
| Kleur van het product | Blauw |
| Materiaal behuizing | Rubber |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | CE, RoHS |
Gewicht en omvang
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Gewicht | 98 g |
Verpakking
| Meegeleverde software | Samsung Portable SSD Software 1.0, Samsung Magican Software |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |



