
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beeldscherm
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Soort paneel | VA |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Schermhelderheid (min) | 280 cd/m² |
| Responstijd | 5 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
Poorten & interfaces
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| USB Power Delivery | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 90 W |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Aantal KVM schakelaar ports | 2 |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Charging port type | USB Type-C |
Multimedia
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
Design
| Markt positionering | Zakelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
Prestatie
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Knippervrije technologie | Ja |
Ergonomie
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 12 cm |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -30 - 30° |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -92 - 92° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Hoek schuine stand bereik | -2 - 25° |
Energie
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 33 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 58 kWu |
| Typisch stroomverbruik | 33 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 180 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntie-index | A tot G |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 10 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 80 procent |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
Inhoud van de verpakking
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C |
| Stroom kabel lengte | 1,5 m |
Gewicht en omvang
| Breedte apparaat (met standaard) | 713,9 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 220 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 585 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,9 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 713,9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 424,7 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,5 kg |
Verpakking
| Type standaard | HAS standaard |
| Breedte verpakking | 798 mm |
| Diepte verpakking | 546 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 8,9 kg |
Overige specificaties
| Merkspecifieke technologieën | Eye Saver |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Adaptief beeld | Ja |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Certificaten van naleving | TÜV mark |
| Certificering | Windows 11 |
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Uitschakeltimer plus | Ja |



