
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Geheugen
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 90 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
Kenmerken
| Kleur van het product | Goud, Rood |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Waterbestendig, Röntgenbestendig |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 1,02 mm |
| Hoogte | 10,9 mm |
Verpakking
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |



