
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beveiliging
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
Prestatie
| Capaciteit | 128 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 420 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 380 MB/s |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
Design
| Vormfactor | Glij |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Sleutelring | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht | 17 g |
Inhoud van de verpakking
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde software | SanDisk SecureAccess |
Verpakking
| Breedte verpakking | 102 mm |
| Diepte verpakking | 152 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 59,5 g |
| Type verpakking | Blister |
Logistieke gegevens
| Hoeveelheid per omdoos | 25 stuk(s) |
| Breedte van de omdoos | 135 mm |
| Lengte omdoos | 368 mm |
| Hoogte van de omdoos | 104 mm |
| Gewicht omdoos | 1,7 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |



