
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beveiliging
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
Prestatie
| Capaciteit | 512 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 420 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 380 MB/s |
Design
| Vormfactor | Glij |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
Gewicht en omvang
| Breedte | 21 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 11 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |



