
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Geheugen
| Capaciteit | 64 GB |
| Soort flashgeheugen | SDXC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 300 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-II |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V90 |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Stofafstotend, Waterbestendig |
| Schakelaar voor schrijfbeveiliging | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -25 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 31,9 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Hoogte | 2,17 mm |
| Gewicht | 1,67 g |
Verpakking
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 13,6 mm |
| Hoogte verpakking | 152,4 mm |



