
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Geheugen
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | CFexpress |
| Flash memory klasse | Nee |
| Leessnelheid | 1700 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1200 MB/s |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 29,7 mm |
| Diepte | 38,6 mm |
| Hoogte | 98,8 mm |



