
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | USB4 Gen 3x2 |
| Thunderbolt technologie | Ja |
| Thunderbolt-versie | 4 |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
Beveiliging
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 °C |
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 2 TB |
| Leessnelheid | 3800 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 3700 MB/s |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Silicone |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig, Spatwaterdicht, Waterbestendig |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 14.0 Sonoma |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 68,6 mm |
| Diepte | 139,9 mm |
| Hoogte | 11,9 mm |
| Gewicht | 170 g |
Verpakking
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 32 mm |
| Hoogte verpakking | 137 mm |
Overige specificaties
| Garantieperiode | 5 jaar |



