
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beveiliging
| Vingerafdruklezer | Nee |
| PIN-beveiligde toegang | Nee |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Prestatie
| Capaciteit | 32 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.0 |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Plug and play | Ja |
Design
| Vormfactor | Zonder dop |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Sleutelring | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 13,2 mm |
| Diepte | 42,4 mm |
| Hoogte | 6,6 mm |
Inhoud van de verpakking
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |



