
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Operating voltage | 5 / 12 V |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Trillingen bij opslag | 2,27 G |
| Schokbestendigheid | 70 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
Kenmerken
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD capaciteit | 8000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Soort | HDD |
| Component voor | NAS |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 25,51 MiB/s |
| Gemiddelde wachttijd | 4,16 ms |
| Mean time between failures (MTBF) | 1200000 uur |
Technische details
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 101,8 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 705 g |
Verpakking
| Adapter opslagschijf inbegrepen | Nee |
| Aantal | 1 |



