
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Kenmerken
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Component voor | Notebook |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Ja |
| CAS-latentie | 40 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS, UKCA, WEEE, CE |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 69,6 mm |
| Hoogte | 30 mm |



