
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Geheugen
| Capaciteit | 16 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDHC |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Leessnelheid | 85 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Waterbestendig |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
Energie
| Geheugen voltage | 2.7,2.8,3.3,3.6 V |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 8 - 95 procent |
Inhoud van de verpakking
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 1 mm |
| Gewicht | 0,6 g |
Verpakking
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Blister |



