
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
Beveiliging
| Hardware encryptie | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Type geheugen | 3D NAND |
| Leessnelheid | 540 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 500 MB/s |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Valbestendig |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
Inhoud van de verpakking
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
Duurzaamheid
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 11,2 mm |
| Gewicht | 46 g |



