
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Kenmerken
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 2666 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Nee |
| CAS-latentie | 19 |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Backlight | Nee |
| Certificering | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |



