
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
Brand-specifieke functies
| Merkspecifieke technologieën | SLC Caching |
Kenmerken
| SSD-vormfactor | M.2 |
| SSD capaciteit | 500 GB |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Type geheugen | 3D NAND |
| NVMe | Ja |
| NVMe versie | 1.4 |
| Component voor | PC/notebook |
| Hardware encryptie | Nee |
| Leessnelheid | 4800 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 4200 MB/s |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| RAID support | Ja |
| Lage dichtheid pariteitscontrole (LDPC) | Ja |
| End-to-End Data Protection | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 uur |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS, WEEE |
Gewicht en omvang
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 3,5 mm |
| Gewicht | 8 g |



