
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Kenmerken
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 2 x 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Nee |
| CAS-latentie | 16 |
| Geheugen voltage | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Type koeling | Koelplaat |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Certificering | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
Gewicht en omvang
| Breedte | 8 mm |
| Diepte | 133,4 mm |
| Hoogte | 38,5 mm |



