
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Operating voltage | 3,3 V |
| Stroomverbruik (schrijven) | 7,5 W |
| Stroomverbruik (idle) | 0,05 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 1500 G |
| Trillingsbestendigheid | 20 G |
Kenmerken
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Component voor | PC/Laptop |
| Leessnelheid | 7000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 6500 MB/s |
| Random read (4KB) | 1400000 IOPS |
| Random write (4KB) | 1300000 IOPS |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 uur |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 14.04, Ubuntu 15.04 |
| TBW-classificatie | 750 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 2,34 mm |
| Gewicht | 7 g |
Overige specificaties
| Garantieperiode | 5 jaar |



