
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Producttype | Hoofdtelefoons |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Muziek |
| Kleur van het product | Wit |
| Lengte snoer | 1,2 m |
Poorten & interfaces
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
Hoofdtelefoon
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 12 - 22000 Hz |
| Impedantie | 24 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 98 dB |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
Microfoon
| Microfoontype | Niet beschikbaar |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 120 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |



