
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Producttype | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Lengte snoer | 1,2 m |
Poorten & interfaces
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Contact geleider materiaal | Goud |
Hoofdtelefoon
| Frequentiebereik koptelefoon | 10 - 24000 Hz |
| Impedantie | 24 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 98 dB |
| Soort magneet | Neodymium |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
Microfoon
| Microfoontype | In lijn |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 125 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |



