
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 16 |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T |
| Ondersteundende kabel types | Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e,Cat6 |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| Kabellengtedetectie | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | Tagged VLAN,Protocol-based VLAN |
| Aantal VLANs | 32 |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 32 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 23,81 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Aantal wachtrijen | 4 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Packet buffergeheugen | 4,1 MB |
Beveiliging
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
Design
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
Prestatie
| Plug and play | Ja |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC invoer voltage | 220 V |
| AC invoer frequentie | 50 Hz |
| DC voltage input | 9 V |
| Stroom | 0.6 A |
| Vermogensverbruik (max) | 9,3 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 31,68 BTU/h |
Gewicht en omvang
| Breedte | 286 mm |
| Diepte | 111,7 mm |
| Hoogte | 25,4 mm |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | AC |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Rubberen voetjes | Ja |
| Breedte verpakking | 412 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |



