
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Energie
| Typisch stroomverbruik | 7,22 W |
| Stroomverbruik (idle) | 4,93 W |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 5 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Trillingen, in bedrijf | 0,25 G |
| Trillingen bij opslag | 3 G |
| Schokbestendigheid | 70 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
Kenmerken
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD capaciteit | 6000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Soort | HDD |
| Component voor | NAS |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| HDD gemiddelde overdrachtssnelheid | 239 MB/s |
| Gemiddelde wachttijd | 4,17 ms |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Error Recovery Control (ERC) | Ja |
| Temperatuurcontrole | Ja |
| Toshiba Dynamic Cache-technologie | Ja |
| Toshiba Stable Platter-technologie | Ja |
| Rotational Vibration (RV) sensoren | Ja |
| Advanced Format (AF) | Ja |
| Schok-sensor | Ja |
| 24/7-werking | Ja |
| NCQ (Native command queuing) | Ja |
| Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet | 180 TB/jaar |
| Geluidsniveau (buiten gebruik) | 31 dB |
| Gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 1000000 uur |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | RoHS |
| Bevat geen | Halogeen |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 101,8 mm |
| Hoogte | 147 mm |
| Diepte | 26,1 mm |
| Gewicht | 700 g |
Verpakking
| Breedte verpakking | 136 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 915 g |
| Hoogte verpakking | 189 mm |



