
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Design
| Kleur behuizing | Wit, Grijs |
| LED-indicatoren | LAN, WLAN |
| Soort antenne | Intern |
| Antennas quantity | 2 |
| Reset button | Ja |
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Certificering | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
Draadloos LAN
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK,WPA2-PSK |
Kenmerken
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Port forwarding | Ja |
Protocollen
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Gewicht en omvang
| Breedte | 90,7 mm |
| Diepte | 90,7 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 241 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
Inhoud van de verpakking
| Inclusief AC-adapter | Ja |



