
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Protocollen
| Beheerprotocollen | SNMP v1/v2c |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC adres filtering | Ja |
| Aantal SSID-ondersteuningen | 16 |
Antenne
| Soort antenne | Intern |
| Antennefuncties | Ingebouwde antenne |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 5 dBi |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC invoer voltage | 8 V |
| Stroom | 0.5 A |
Design
| Plaatsing | Paal, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
Kenmerken
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1201 Mbit/s |
Beheerfuncties
| Web-gebaseerd management | Ja |
Kenmerken
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Automatisch scannen kanalen | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Draadloze isolatie | Ja |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
| Inclusief PoE-adapter | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
Kenmerken
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
Beheerfuncties
| Syslog | Ja |
| Beheerplatform | Omada |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -30 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 280,4 mm |
| Diepte | 106,5 mm |
| Hoogte | 56,8 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



