
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Unmanaged |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 16 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 16 |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 32 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 23,8 Mpps |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 10000 |
| Packet buffergeheugen | 4,1 MB |
Beveiliging
| IGMP snooping | Ja |
Design
| Rack-montage | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Certificering | CE, FCC ,RoHS |
Prestatie
| Plug and play | Ja |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| AC invoer voltage | 220 V |
| AC invoer frequentie | 50 Hz |
| DC voltage input | 12 V |
| Stroom | 1 A |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 1 A |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 286 mm |
| Diepte | 111,7 mm |
| Hoogte | 25,4 mm |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | AC |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Rubberen voetjes | Ja |
| Breedte verpakking | 412 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |



