
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| System event log | Ja |
| MIB-ondersteuning | RFC2925, RFC2618, RFC2620, RFC2021, RFC2819, RFC2674, RFC1213, RFC2233, RFC1643, RFC1493 |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Fibre channel-poorten | 2 |
| Vezel-optische connector | SFP |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T,100BASE-TX |
| Port mirroring | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-negotiation | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Virtuele LAN-functies | MAC address-based VLAN,Protocol-based VLAN,Tagged VLAN,Voice VLAN |
| Aantal VLANs | 4000 |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 20 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 14,9 Mpps |
| Aantal wachtrijen | 8 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9000 |
| Packet buffergeheugen | 0,5 MB |
Optische vezel
| Fiber ethernet cabling technologie | 100BASE-FX,1000BASE-X |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP snooping,DHCPv6 snooping |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP-LEAP,EAP-MD5,EAP-TLS,EAP-TTLS,HTTPS,SNMP,SNMPv2,SNMPv3,SSH,SSH-2,SSL/TLS |
| Algoritmen wachtrijplanning | SP, Weighted Round Robin (WRR) |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 8 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 150 W |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
Gewicht en omvang
| Breedte | 294 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 44 mm |



