
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Beheerfuncties
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| ARP-inspectie | Ja |
| System event log | Ja |
| MIB-ondersteuning | Yes |
Poorten & interfaces
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 24 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal moduleslots SPF | 4 |
| Console port | RJ-45/Micro-USB |
Netwerk
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x |
| 10G support | Nee |
| Port mirroring | Ja |
| Op beleid gebaseerde routering | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Head-of-line (HOL) blocking | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
Multicast-functies
| Multicast-ondersteuning | Ja |
Data-uitwisseling
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Switchingcapaciteit | 56 Gbit/s |
| Verzending snelheid | 41,66 Mpps |
| Statische route | Ja |
| Aantal statische routes | 48 |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
Beveiliging
| DHCP-functies | DHCP snooping |
| IGMP snooping | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie, Poortgebaseerde authenticatie |
Design
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
Energie
| Vermogenstoevoer inclusief | Nee |
| AC invoer voltage | 100 - 240 V |
| AC invoer frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 19,22 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Warmtedissipatie | 65,58 BTU/h |
Gewicht en omvang
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 44 mm |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | Ja |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



