
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund | Ja |
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | Nee |
| Vezel-optische connector | LC |
| Vezelkabel diameters ondersteund | 9/125 µm |
| SFP-zendernorm | LR |
| Maximaal bereik | 10000 m |
| Golflengte | 1310 nm |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ae |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Ja |
Energie
| Ingangsspanning | 3.3 V |
Kenmerken
| Hot-plug ondersteuning | Ja |
| Merkcompatibiliteit | TP-Link |
| Compatibele producten | Switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more. |
| Certificering | FCC, CE |
Verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |



