
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Poorten & interfaces
| USB-connector | USB Type-a naar USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 60 °C |
Energie
| Operating voltage | 5 V |
SSD (solid-state drive)
| SSD capaciteit | 2000 GB |
| Type geheugen | 3D NAND |
| NVMe | Nee |
| Leessnelheid | 2000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2000 MB/s |
Kenmerken
| Kleur van het product | Groen |
| Materiaal behuizing | Rubber |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Hardware encryptie | Nee |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Certificering | FCC/BSMI/KC/RCM/EAC/UKCA |
Technische details
| Duurzaamheidscertificaten | CE |
Gewicht en omvang
| Breedte | 53,6 mm |
| Diepte | 12,5 mm |
| Hoogte | 96,5 mm |
| Gewicht | 75 g |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |



