
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | 0 - 85 °C |
Kenmerken
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Component voor | Pc/server |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-latentie | 22 |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |



