
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| 5 GHz | Ja |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Certificering | FCC, IC, CE |
Protocollen
| DHCP client | Ja |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Beveiliging
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-AES |
Energie
| Vermogensverbruik (max) | 9,5 W |
| Ingangsspanning | 24 V |
| Stroom | 1 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
Design
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, Signaalsterkte |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -40 - 80 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Gewicht | 400 g |



