
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Processormodel | ARM Cortex-A7 |
| Type processor | Ja |
| Certificering | FCC, IC, CE |
Design
| Vormfactor | Dome |
| Montagewijze | Plafond/wand/bureau |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Ja |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| IK code | IK04 |
| Mistbestendig | Ja |
Video
| Maximum resolutie | 2688 x 1512 Pixels |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2688 x 1512 |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Kleurdiepte, Contrast, DNR, Scherpte |
Camera
| Kijkhoek lens, horizontaal | 102.4° |
| Kijkhoek lens, verticaal | 54.9° |
| Kijkhoek lens, diagonaal | 120.6° |
| Witbalans | Handmatig |
Beeldsensor
| Type beeldsensor | CMOS |
Lenssysteem
| Vaste focus | Ja |
Opslagmedia
| Ingebouwde HDD | Nee |
Nachtkijker
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 6 m |
| LED-type | IR |
Netwerk
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Audio
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Gewicht en omvang
| Hoogte | 107,5 mm |
| Diameter | 4,8 cm |
| Gewicht | 170 g |
Energie
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Vermogensverbruik (max) | 4 W |
| Stroomuitvoer (volt) | 57 |
Beheerfuncties
| Reset button | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur, in bedrijf | -20 - 40 °C |
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 0 - 90 procent |
Inhoud van de verpakking
| Aantal cameras | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |



