
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| 5 GHz | Ja |
| Modulatie | 16-QAM,64-QAM,256-QAM,BPSK,QPSK |
| Intern geheugen | 64 MB |
| Maximum outdoorbereik | 10000 m |
| Inclusief besturingssysteem | AirOS |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
Antenne
| Antenne versterkingsniveau (max) | 13 dBi |
Energie
| Ingangsspanning | 24 V |
| Stroom | 0.5 A |
Design
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond |
| LED-indicatoren | Netwerk, Stroom, Signaalsterkte |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -40 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 77,5 mm |
| Hoogte | 59,1 mm |
| Gewicht | 180 g |



