
Specificaties
Bekijk de belangrijkste eigenschappen en technische details van dit product.
Prestatie
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 560 MHz |
| Processor architectuur | MIPS 74Kc |
| Intern geheugen | 64 MB |
| Inclusief besturingssysteem | AirOS |
Poorten & interfaces
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
Antenne
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 16 dBi |
Energie
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC invoer voltage | 24 V |
| Stroom | 0.5 A |
Design
| Plaatsing | Plafond |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Netwerk, Stroom, Signaalsterkte |
| Certificering | CE, FCC, IC |
Kenmerken
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Gegevensdoorvoersnelheid | 450 Mbit/s |
| Frequentieband | 5.15 - 5.875 GHz |
| Kanaalbandbreedte | 80 MHz |
| Modulatie | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, QPSK |
Inhoud van de verpakking
| Aantal inbegrepen producten | 1 stuk(s) |
| Inclusief PoE-adapter | Ja |
Kenmerken
| Maximum outdoorbereik | 15000 m |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf | 5 - 95 procent |
| Temperatuur, in bedrijf | -40 - 70 °C |
Gewicht en omvang
| Breedte | 257 mm |
| Diepte | 84 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Gewicht | 233 g |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |



